Mirena

Dobrý večer, ctěla bych se zeptat, ohledně Mireny. Mám ji zavedenou asi 3 měsíce. Po zavedení jsem asi týden špinila, pak vše OK.Za měsíc jsem dostala měsíčky, ale krvácení trvalo měsíc, střídalo se se špiněním. Paní Dr. mi napsala Askorutin, po kterém se krvácení zastavilo. Ale přidal se pocit na zvracení, trvá to skoro 2 měsíce. Břicho mě nebolí, nezvracela jsem, ale párkrát za den mám pocit na zvracení, nadavování, za chvíli to samo přejde. Může to dělat Mirena? Nikdy jsem takové problémy neměla.Je mi 33let. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Mirena může způsobit nepravidelné krvácení,ale nikoliv pocit na zvracení nebo dávení bylo by potřeba vyšetřit zažívací trakt příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x