Vysazení antikoncepce

Dobrý den! Ve čtvrtek jsem byla u cévního lékaře a domlouvali jsme se na operaci křečových žil na levé noze, domluvili jsme se, že musím vysadit antikoncepci. Beru Minisiston. Takže jsem v pátek antikoncepci vysadila. Dneska jsem začala krvácet jako při menstruaci, poslenní menstruace byla od 3.4.2011 a to je moc brzy. A hlava mě bolí taky stejně jako při menstruaci Můžu se prosím zeptat, co se děje a co s tím? Domlouvali jsme se na termínu operace 19.5.2011 a podle propočtů mi do toho neplánovaně skočí další menstruace. Děkuji Eva Malá

Odpověď odborníka:

Udělala jste zásadní chybu antikoncepci jste neměla vysadit,ale dokončit načaté platíčko a tím ukončit braní antikoncepce před operací a podle menses si dohodnout termín operace. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: