Euthyrox

Dobrý den, euthyrox beru už asi 4 roky a zatím jsem neměla problémy, ale nedávno jsem vynechala asi na týden pravidelnou dávku (beru 75 ) a ted se mi opozdila menstruace už o víc ja týden. Chtěla bych se zeptat jestli to souvisí nebo co by mohlo být příčinou. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, že by opoždění menses souviselo s týdenním vynecháním dávky Euthyroxu je spíše méně pravděpodobné ( i když v medicíně je možné všechno). Doporučuji v první řadě vyloučit těhotenství. Dalších příčin může být celá řada od působení stresu, váhový úbytek, hormonální nerovnováha...je toho mnoho. Pokud se menstruace neobjeví, proberte svůj problém v první řadě s vaším gynekologem. Přeji hodně štěstí.

MUDr. Martina Rosická, PhD.
MUDr. Martina Rosická, PhD.

Specializace: Endokrinologie
Pracoviště: ENDOCARE s.r.o. (Endokrinologie a obezitologie)

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rektoskopie
Články: Rektoskopie
Rektoskopie je endoskopická...
Průjmy mohou mít mnoho barev. Důvodů je spousta
Články: Průjmy mohou mít mnoho barev. Důvodů je spousta
Každého jednou za čas...
Helicobacter pylori může být nenápadný zabiják
Články: Helicobacter pylori může být nenápadný zabiják
Bakterii Helicobacter...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Koupelová sůl – droga, která má k relaxaci daleko
Záněty močových cest: komplikace vzniknou raz dva
Články: Záněty močových cest: komplikace vzniknou raz dva
Ať už jde o močový měchýř...
Diabetická neuropatie
Články: Diabetická neuropatie
Cukrovkou trpí v České...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: