Vysazení antikoncepce a cysta

  • Dotaz od: Lucie Urbanová
  • Publikováno: 1.12.2009
  • uLékaře.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, před 9 letx se mi dělaly cysty, dostala jsem HA a měl ajsem klid, teď po 9 letech bychom s manželem rádi miminko, tak jsem HA vysadila, menstruaci jsem dostala po 38 dnech, ale bolí mě v pravém podbříškum, chvílema ostře. MYslíte, že se může jednat o cystu? Děkuji

Odpověď odborníka:

Ano, může to být cysta, ale zatím se neznepokojujte, doporučovala bych nechat proběhnout 3 cykly, možná se vše upraví. Pokud ne, navštivte gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest předkožky Paní doktorko , mám problém s předkožkou. Dříve mi byla...
  • Lamotrigin a alkohol Chtěla bych se zeptat. V dubnu jsem měla epileptický...
  • Boule na hlavě Je mi 16 let a udělala se mi vzadu jako by nad krkem tvrdá boule...
  • Jatra Pani doktorko, chtel bych se Vas zeptat na Vas nazor. Cca v breznu 2013...
  • Bolest zad/ledvin Už několik měsíců mě bolí pravá strana zad kde je ledvina...
  • Dlouhodobě hleny v krku Již dlouho mě trápí hleny v krku, hlavně večer mě to...
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x