Vysazení antikoncepce a dvakrát za měsíc menstruace

  • Dotaz od: Katulinka Princeznička
  • Publikováno: 29.7.2011
  • uLékaře.cz

Dobrý den, před dvěma týdny jsem měla antikoncepci (lyndinette) a zároven menstruaci, vysadila jsme antikoncepci, týden jsem jí nebrala a už mám zase menstruaci, teda nevím jestli to je menstr. je to rudě červené, a vypadá to spíše jako výtok.. S přítelem jsme měli pohlavní styk, nechránění.. Je možné že bych mohla být těhotná? Mívám od té doby bolesti v pravém boku u vaječníku, a pak mě začně to začně bolet v podbříšku.. :) Nevím si rady, děkujíí :) Nikdy se mi to ještě nestalo, tak doufám že to nebude nic hrozného:) Děkují za odpověd..

Odpověď odborníka:

Dobrý den, netroufám si vám poradit takto na dálku, nemám úplně jasno a potřebovala bych položit doplňující otázky. Raději navštivte vašeho lékaře a proberte problém osobně. Vhodné bude i gynekologické vyšetření.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: