Krvácení při antikoncepci

Chtěla bych vás poprosit o radu. brala jsem antikoncepci u ktere u předposleního plátíčka jsem zacala krvácet na začátku někdy asi 7 den,jen slabě a asi jen 4 dny. poslední plátíčko které jsem brala tak jsem prokrvácela s občasnými přestávkami celý měsíc. dříve jsem s touto antikoncepcí neměla problémy tak nevím jestli to bude kvuli ní. Dobrala jsem ji ale celou pro další jsem si ale už nešla, přišlo mi to k ničemu když stejně pořád krvácím. pak jsem měla asi měsíc klid a teď krvácím už 4.týden.Krvácím slabě s tím že není to tak že by šla ze mě krev stále ale nejvíce v době kdy jdu na záchod nebo kašlu nebo se více namáhám tak jde ze mě krev. Ale včera mě do toho přišly celkem silné křeče v pravém podbřišku a směrem do středu. Dnes ale už je mi strašně na zvracení a není mi celkově dobře. Těhotná být nemůžu . Dva až tři měsíce žádný styk a předtím jsem brala antikoncepci. Jinak mám poruchu buněčné imunity tak nevím jestli to s tím může mít něco společného. Tak se chci zeptat jestli s tím můžu dělat něco sama a nebo musím na gynekologii? :( děkuji moc za odpověď

Odpověď odborníka:

Marie, určitě si dojděte na vyšetření na gynekologii.Vzhledem k bolestem i krvácení co nejdříve. Hezký den.

MUDr. Nela Šrámková
MUDr. Nela Šrámková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: