Krvácení při atc

Minulé pondělí jsem dostala menstruaci a začala jsem užívat antikoncepci Minisiston. Už je to více než týden a normálně by mi menstruace už skončila, ale stále ještě krvácím. Není toho tolik, ale je to velice nepříjemné. Na letáčku jsem si našla, že je to poměrně normální a že by to mělo pak zmizet. Za jak dlouho mám to jít zkonzultovat s doktorkou a promluvit si o případné změně HA? (pokud by to nepřestalo)

Odpověď odborníka:

Eliško, tak jako píšete, nepravidelné krvácení při nasazení nové antikoncepce může přetrvávat i několik měsíců, hormonální změny, které antikoncepce nastartovala toto způsobují, vyčkala by jsem alespoň jeden celý cyklus 28 dní, pokud to neustane pak vyhledat gynekologa, který Vám antikoncepci nasazoval. S pozdravem, MUDr. Veronika Horáková

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x