Přibírání po antidepresivách

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se po každých antidepresivách přibere na váze? Mám psychické problémy a je možné,že mi je dají. Obávám se možného přírůstku na váze. Vím,že po nich je větší chut k jídlu,tělo se zavodňuje,zpomaluje se metabolismus atd. ale když bych se hlídala a jedla stejně jako do ted,tak taky přiberu? dá se to nějak ovlivnit? Předem děkuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Pokud máte vyvážený jídelníček a optimální pohybovou aktivitu, pak se přibírání bát nemusíte. Vše by mělo být nastaveno individuálně dle Vašeho metabolismu.

Ing. Martin Škába
Ing. Martin Škába

Specializace: Nutriční poradenství
Pracoviště: Ing. Martin Škába, výživový specialista a kouč zdravého životního stylu

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: