Vysazení ha

Dobrý den, cca před 3 měsíci jsem vysadila HA a v současné době se mi nejen zhoršila struktura vlasů, ale dokonce mi začaly padat a řídnout. Může to být v důsledu vysazení právě HA? Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, není to pravděpodobné. Spíše může být příčinou porucha funkce štítné žlázy nebo poškození vlasů (chmikálie, stres, porucha skladby potravy, kožní onemocnění vlasaté části hlavy nebo přímo vlasů apod.).

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x